Політика наближена до реалій та з відтінком іронії

- Оксана Дудченко
- Дудченко Оксана Олександрівна народилася 05 лютого 1979 року. Закінчила Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка. – історик, вчитель історії. Педагогічне кредо: Лише після невтомної праці виявиться талант. Народна мудрістьЖиттєве кредо: Щоб здивуватись, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння й наполегливої праці. Д. Гельвецій
четвер, 13 серпня 2020 р.
«Нас вбивали, бо ми українці» — про Голодомор дізналися викладачі й студенти Лісабона
Прокат фільму «Ґарет Джонс» або «Ціна правди»
В Португалії триває прокат фільму «Ґарет Джонс» або «Ціна правди», і сьогодні, 15 січня 2019 року, працівники Посольства України відвідали один з кіносеансів стрічки.
Ще одна страшна історія про Голодомор, почута в далекій Португалії.
Парламент Португалії визнав Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу, про це повідомив голова Спілки українців Португалії Павло Садоха на своїй сторінці в Facebook.
"Друзі, це приклад, коли громадські і державні зусилля об'єднуються для спільної мети! Дякую послу України в Португалії Інні Огнівець за її зусилля у визнанні Голодомору 32-33 років геноцидом!", - зазначив Садоха.
За його словами, не голосували за дане рішення тільки комуністи
Аліна Холл з трибуни Асамблеї Лісабона: - Розповім правдиву історію про випадок канібалізму під час Голодомору в Україні Про жахливий факт канібалізму у роки Голодомору говорила з трибуни Асамблеї Лісабона депутатка Аліна Холл Бейвінк Сюжет її виступу поширила низка португальських телеканалів Текст депутатки надіслала для 20minut.ua вінничанка Ірина Давидовська (Рибачок), випускниця медичного коледжу імені Заболотного, яка нині проживає у Португалії Розповідь на засіданні Асамблеї приголомшила страшною правдою не тільки присутніх у залі На прохання журналіста, Ірина Давидовська переклала виступ депутатки Аліни Холл з португальської на українську. Співрозмовниця також зазначила, що особисто просила виступ у пані Аліни. Запитувала дозволу на можливу його публікацію в Україні.
Навколо теми Голодомору була встановлена повна інформаційна блокада, що тривала фактично з 1932 року до відновлення Україною незалежності.
Приховування інформації про злочин Голодомору є однією з ознак геноциду. Крім мотиву приховування доказів злочину та унеможливлення надання допомоги голодуючим, інформаційна блокада переслідувала й іншу мету. В той час СРСР проводив активну міжнародну та торгівельну політику, і розголос про голод в Україні міг мати негативні наслідки для налагодження міжнародних контактів та підписання торгових контрактів. До прикладу, дипломатичні відносини між США і СРСР були встановлені у листопаді 1933 року.
З метою блокування інформації застосовувався весь наявний арсенал можливостей:







Ми пам’ятаємо! Ми сильні!
Голос змін
Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…
С. Вакарчук
Планер асистента вчителя
Плануючи свою діяльність на наступні роки, я прагну стати ще більш ефективним помічником для вчителя та учнів, сприяючи розвитку кожного уч...
-
Технологія виготовлення в’язаних виробів. Учні 9 класу обрали проекти "В'язання виробів ажурною в'язкою" Прості ...
-
Проект з учнями 8 класу краватка-метелик в етностилі
-
Основна ідея полягає в тому, що лепбук являє собою тематичну папку, у якій розміщено матеріал у різних рубрікаторах. А тепер спробуємо охар...